Leave Your Message
rrëshqitje2
01 02 03 04

Rreth nesh

Mirë se vini në Guangzhou Camans Locomotive Parts Co., Ltd, një furnizues kryesor i specializuar në aksesorët e motoçikletave dhe komponentët përkatës. Me përvojën tonë të gjerë në prodhimin e fabrikës kineze për më shumë se një dekadë, ne krenohemi që ofrojmë një shërbim gjithëpërfshirës për klientët tanë. Aktualisht, tregjet tona kryesore janë në Afrikë, Amerikën e Jugut dhe Azinë Juglindore. Na lejoni t'ju përcjellim në gamën tonë të gjerë të produkteve dhe të theksojmë pikat tona të forta kryesore që na dallojnë në industri.

shikoni më shumë
65405bbjmt
Produkt me shitje të nxehtë
Me këtë maksimum ne kemi vite që ndjekim me sukses rrugën e prodhimit modern të tekstilit "made in Germany" dhe e vazhdojmë atë plotësisht - në mënyrë të vazhdueshme, efikase, të orientuar drejt së ardhmes.
01 02 03 04 05 06 07 08 09

Bisedoni me ekipin tonë sot

Ne krenohemi që ofrojmë shërbime në kohë, të besueshme dhe të dobishme

hetim tani

Qendra e produkteve

Produktet tona përdoren gjerësisht në fusha të ndryshme

Lajmet e fundit
Ndiqni disa njohuri nga industria rreth motoçikletave dhe disa lajme në kohë reale për kompaninë tonë